Atribuită Cumpărare directă

Autoritatea contractanta solicita servicii de mentenanta rack comunicatie retea date si wifi ; asigura - mentenanta hardware - numar nelimitat de interventii la sediul Liceului Teoretic david Voniga Giroc si structurile aferente acestuia.

Număr anunț
DA24855634
Autoritate contractantă
Liceul Teoretic "David Voniga" Giroc (CUI 29118927)
Furnizor / câștigător
SC EDIGRUP SL (CUI 16439011)
Cod CPV
50332000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.320 RON
Valoare atribuită
4.320 RON
Data publicării
15.01.2020 00:00
Data finalizării
16.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.320 RON

din 4.320 RON estimat