Atribuită Cumpărare directă

tabla scolara creta 2x3, 120x240 cm Tabla scolara de culoare verde Suprafata magnetica Rama din aluminiu Este prevazuta cu tavita pentru accesorii (creta, burete) pe toata lungimea tablei Stergerea se face cu burete ud/ uscat Se pot folosi magneti pentru a atasa fotografii Sistem de prindere cu dibluri in cele 4 colturi Se livreaza cu accesorii pentru montare Produs ambalat in lemn

Număr anunț
DA24858410
Autoritate contractantă
Universitatea "Alexandru Ioan Cuza" Iasi (CUI 4701126)
Furnizor / câștigător
SOF SERVICE SRL (CUI 14872336)
Cod CPV
39292100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
436,13 RON
Valoare atribuită
436,13 RON
Data publicării
16.01.2020 00:00
Data finalizării
20.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

436,13 RON

din 436,13 RON estimat