Atribuită Cumpărare directă

mop/matura cu coada/perie unghii/praf Ajax

Număr anunț
DA24872199
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Moreni (CUI 4206896)
Furnizor / câștigător
ROMCONSTANT IMPEX GHEORGHE STEFANICA S.R.L. (CUI 5351487)
Cod CPV
39224300-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
378,56 RON
Valoare atribuită
378,56 RON
Data publicării
18.01.2020 00:00
Data finalizării
20.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

378,56 RON

din 378,56 RON estimat