Atribuită
Cumpărare directă
Furnizorul trebuie să realizeze şi să furnizeze un soft de calcul volum masa lemnoasa marcata in padurea proprietatea persoanelor fizice si juridice in cadrul Ocolului Silvic Valea Sieului RA în termenele de implementare stabilite de BENEFICIAR, specificaţiile din ofertă şi, de asemenea, să asigure servicii de garantie şi suport pentru soluţiile implementate 2 ani de la data acceptanţei
- Număr anunț
- DA24881689
- Autoritate contractantă
- Regia Autonoma Ocolul Silvic Valea Sieului (CUI 25725314)
- Furnizor / câștigător
- QUATTRO COP (CUI 35611325)
- Cod CPV
- 72260000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.079,37 RON
- Valoare atribuită
- 7.079,37 RON
- Data publicării
- 20.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.