Atribuită
Cumpărare directă
- acul trebuie sa fie multiproba (cu manson de cauciuc pentru prevenirea contaminarii cu probe potential infectioase); - trebuie sa fie realizat din otel inoxidabil, siliconat; - trebuie sa fie compatibil cu holderele specificate la pozitia 8 din componenta lotului; - culoarea capacelor trebuie sa respecte codul international al culorilor-verde;
- Număr anunț
- DA24889096
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC NICOLAE MALAXA (CUI 4203938)
- Furnizor / câștigător
- VIOMED CONSUM S.R.L. (CUI 17650814)
- Cod CPV
- 33793000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.610 RON
- Valoare atribuită
- 1.610 RON
- Data publicării
- 21.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.