Atribuită
Cumpărare directă
Mentenanta lunara masini de numarat bacnote si autentificat bacnote-5 masini Plus P16 Perioada Ianuarie-Decembrie 2020 -să asigure întregul suport necesar (personal calificat, piese de schimb) pentru funcționarea Echipamentelor la paramentrii nominali pe perioada de valabilitate a contractului, atât prin revizii periodice, cât și prin intervenții la solicitarea achizitorului; - să efectueze revizii lunare asupra echipamentelor, începând cu prima lună de valabilitate a contractului; - să emită factură lunară pentru serviciile prestate; - în cazul în care este necesară înlocuirea de piese de schimb sau subansambluri, acestea se vor înlocui conform procesului – verbal de constatare semnat atât de reprezentantul prestatorului, cât și de autoritatea contractantă și în baza unei comenzi emise de autoritatea contractantă; - să asigure repunerea echipamentelor în stare normală de funcționare în termen de 3 zile lucrătoare de la data intervenției; în cazuri excepționale (piese de schimb neuzuale) acest interval poate fi de maximum 20 zile lucrătoare; - să emită fișă de service pentru prestația efectuată, cu detalierea operațiilor executate și a pieselor de schimb înlocuite; - să emită factură pentru piesele de schimb sau subansamblurile înlocuite.
- Număr anunț
- DA24860415
- Autoritate contractantă
- Municipiul Hunedoara (CUI 2127028)
- Furnizor / câștigător
- COMPUTERLINE SRL (CUI 17994710)
- Cod CPV
- 30132200-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.360 RON
- Valoare atribuită
- 3.360 RON
- Data publicării
- 16.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.