Atribuită Cumpărare directă

Se solicita publicarea unui anunt de anjarare in Monitorul Oficial si intr-un cotidian de larga circulatie, cu aparitie in 23.01.2020. Regasiti atasat anunturile care trebuie publicate.

Număr anunț
DA24869799
Autoritate contractantă
ORASUL CHITILA (CONSILIUL LOCAL CHITILA) (CUI 4420848)
Furnizor / câștigător
METROPOLITAN MAXPRESS ADV SRL (CUI 29898288)
Cod CPV
79341000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
379,45 RON
Valoare atribuită
379,45 RON
Data publicării
17.01.2020 00:00
Data finalizării
17.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

379,45 RON

din 379,45 RON estimat