Atribuită Cumpărare directă

Servicii CATV conform oferta atasata - pret lunar - 874 lei, fara TVA: -1 pachet televiziune -Digitala; -35 pachete televiziune Analogica- baza; - 1 pachet televiziune -Satelit; Pentru 11 luni.

Număr anunț
DA24889849
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Dolj (CUI 17104359)
Furnizor / câștigător
RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
Cod CPV
92232000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.614 RON
Valoare atribuită
9.614 RON
Data publicării
21.01.2020 00:00
Data finalizării
23.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.614 RON

din 9.614 RON estimat