Atribuită
Cumpărare directă
-aspirarea si spalarea pardoselilor; -curatarea birourilor si accesorilor de birotica; -curatarea si igenizarea grupurilor sanitare; -completarea materialelor consumabile asigurate de Carton Machinery in: - hartie igienica; -sapun lichid; -saci menajeri; -prosoape de hartie. -serviciile de curatenie generala includ curatenie generala bianuala care cuprinde : curatarea ferestrelor si a usilor de acces, igienizarea grupurilor sanitare, curatarea in profunzime a pardoselilor.
- Număr anunț
- DA24882647
- Autoritate contractantă
- Agentia pentru Protectia Mediului Maramures (CUI 3627307)
- Furnizor / câștigător
- CARTON MACHINERY (CUI 30494852)
- Cod CPV
- 90919200-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.300 RON
- Valoare atribuită
- 3.300 RON
- Data publicării
- 21.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.