Atribuită Cumpărare directă

Servicii de asigurare a autovehiculelor Casco Valabilitate: 29.10.2019-28.10.2020 Prima de asigurare – 250 lei MAI40557 R2=250 LEI

Număr anunț
DA24884908
Autoritate contractantă
INSTITUTIA PREFECTULUI - JUDETUL TELEORMAN (CUI 4469108)
Furnizor / câștigător
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
Cod CPV
66514110-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
250 RON
Valoare atribuită
250 RON
Data publicării
21.01.2020 00:00
Data finalizării
21.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

250 RON

din 250 RON estimat