Atribuită Cumpărare directă

Test rapid pentru detectarea calitativa a Mononucleozei infectioase (anticorpi) din sange integral, ser, plasma. Impachetare: 1 cutie = 30 teste sub forma de casete ambalate individual. Continut: 30 teste sub forma de casete ambalate individual, 30 pipete de unica folosinta, 1 flacon solutie tampon suficient pentru 30 de teste, 2 controale (pozitiv si negativ). Producator: Dialab, Austria. Produsul detine marcajul de conformitate CE si certificate de calitate pe lot

Număr anunț
DA24869176
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN "DR.FOGOLYAN KRISTOF"SFANTU GHEORGHE (CUI 4202010)
Furnizor / câștigător
A & A PRO DIAGNOSTIC SRL (CUI 23068692)
Cod CPV
33141625-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
180,90 RON
Valoare atribuită
180,90 RON
Data publicării
17.01.2020 00:00
Data finalizării
20.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

180,90 RON

din 180,90 RON estimat