Atribuită
Cumpărare directă
1. ÎNREGISTRAREA, CENTRALIZAREA ȘI RAPORTAREA DATELOR STATISTICE PRIVIND ACTIVITATEA MEDICALĂ DIN SPITAL 2. INSTALAREA / DEZINSTALAREA DEPANARE DIFERITE TIPURI DE SOFTWARE ȘI DIFERITE LEGĂTURI CU REPREZENTANȚII FIRMELOR CARE AU FURNIZAT SOFTURILE TARIF 2.500 LEI / LUNA VALOAREA OFERTEI ACOPERĂ SERVICIILE ÎN PERIOADA ianuarie 2020
- Număr anunț
- DA24863173
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Recuperare Medicala Baile Felix (CUI 4245038)
- Furnizor / câștigător
- FOFIU EMANUEL (CUI 19659607)
- Cod CPV
- 85112000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.500 RON
- Valoare atribuită
- 2.500 RON
- Data publicării
- 16.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.