Atribuită
Cumpărare directă
SACI TRANSPORT DECEDATI • dimeniuni: 800*2200 • cantitate ofertata - 1500 buc • Saci negrii din material impemeabil PVC, fermoar pe mijloc • ,manusi din polietilena – 2 seturi; • capete dublate pentru rezistenta,4 manere integrate la capete, • dimensiuni 800*2200. conform MOSTRA produs transmis la sediul autoritatii contractante in data de 14.01.2020
- Număr anunț
- DA24873406
- Autoritate contractantă
- SPITAL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ORADEA (CUI 4208498)
- Furnizor / câștigător
- OVAVINCI S.R.L. (CUI 31886668)
- Cod CPV
- 33922000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 27.750 RON
- Valoare atribuită
- 27.750 RON
- Data publicării
- 20.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.