Atribuită
Cumpărare directă
Hartie Cop Xerox Performer A4 80Gr 500 Coli/Top 25.000 TOP 11.0000 Registru Ilijanum A4 96 File Dictando Diverse Culori 10.000 BUC 7.6050 Registru Intrare Iesire Rosetta A4 Orizontal Cartonat 10.000 BLOC 9.7800 Capse Ek 24/6 50.000 BUC 1.1000 Lipici Solid Ek 21 G 20.000 BUC 2.4400 Stampila Mini Dater S120 3.000 BUC 43.0000 Elastice Bani Daco 100gr 4.000 BUC 3.8100 Plic C6 Autoadeziv 80Gr 114 X 162 Mm Alb 1000.00 BUC x 0.09 mai putin
- Număr anunț
- DA24893642
- Autoritate contractantă
- CASA DE ASIGURARI DE SANATATE ALBA (CUI 4562729)
- Furnizor / câștigător
- CORA OFFICE SOLUTIONS S.R.L. (CUI 40339325)
- Cod CPV
- 30199000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 786,89 RON
- Valoare atribuită
- 786,89 RON
- Data publicării
- 22.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.