Atribuită
Cumpărare directă
Actualizari Joomla, atunci cand este necesar- Backup website, lunar - Modificare sectiuni aplicatie web, cf. solicitarilor beneficiarului - Adaugare continut (anunturi, stiri, poze si text, etc), cf. solicitarilor telefonice sau pe email ale beneficiarului - Arhivarea continutului vechi - Folosirea de fotografii din baze de date gratuite pentru ilustrarea stirilor. pentru perioada 01.01.2020-031.12.2020. 12 lunix 350 lei/ luna. plata se face lunar in baza unui raport de activitate care va fi confirmat de compartimentele care au anunturi,publicatii pe site (Sport, Tineret).
- Număr anunț
- DA24883689
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA JUDETEANA PENTRU SPORT SI TINERET GALATI (CUI 27459111)
- Furnizor / câștigător
- #AMALGAM DESIGNIT SRL (CUI 37183900)
- Cod CPV
- 72413000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.200 RON
- Valoare atribuită
- 4.200 RON
- Data publicării
- 21.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.