Atribuită Cumpărare directă

PACHET LEGUME/ FRUCTE: 2500G MC AMESTEC MEXICAN 2500G MC MAZARE FINA 1000G ARO FASOLE GALBENA BANANE 3-4 COLUMBIA MERE IDARED POLONIA MERE GOLDEN ROMANIA LEUSTEAN ROMANIA PATRUNJEL ROMANIA TELINA OLANDA

Număr anunț
DA24888765
Autoritate contractantă
LICEUL CU PROGRAM SPORTIV "NICOLAE ROTARU (CUI 4618200)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
03220000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
383,20 RON
Valoare atribuită
383,20 RON
Data publicării
21.01.2020 00:00
Data finalizării
22.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

383,20 RON

din 383,20 RON estimat