Atribuită Cumpărare directă

Identificarea componentelor conform proiectelor, evaluarea completa a starii de functionare, remedierea eventualelor deficiente si punerea in functiune (configurarea si programarea centralei, in conditiile in care bucla nu este intrerupta si nu sunt echipamente defecte). - se verifica vizual placile electronice din centrala, integritatea circuitelor si contactelor, se curata de praf si impuritati daca este cazul; - se verifica starea de integritate a cablurilor, dozelor de conexiuni, a sirenelor de alarmare si se remediaza eventualele defectiuni, fara inlocuire de echipamente; - se verifica functionarea centralei si se efectueaza reprogramarea acesteia daca este cazul; - se verifica comutarea pe sursa tampon de alimentare, se verifica semnalizarile la sirene separat, cu alimentarea pe fiecare sursa de alimentare (retea si acumulatori); - se executa simularea reala a tuturor conditiilor de defect; - se efectueaza intretinerea elementelor active si se verifica individual fiecare detector (folosind un stimul adecvat) sau buton, prin actionare, se constata functionarea acestora si semnalizarea specifica la unitatea centrala, fara inlocuire de echipamente; In urma verificarilor se prezinta un raport referitor la starea sistemului si acorda consultanta tehnica de specialitate (propune beneficiarului masuri pentru buna functionare a sistemului).

Număr anunț
DA24915496
Autoritate contractantă
Autoritatea Nationala Fitosanitara (CUI 34334188)
Furnizor / câștigător
TECHNO ELECTRO SECURITY COMPANY SRL (CUI 15357606)
Cod CPV
50711000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.500 RON
Valoare atribuită
2.500 RON
Data publicării
27.01.2020 00:00
Data finalizării
29.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.500 RON

din 2.500 RON estimat