Atribuită Cumpărare directă

SERVICII DE ASIGURARE DE RASPUNDERE CIVILA AUTO (RCA) - Buldoexcavator - 12 luni

Număr anunț
DA24867360
Autoritate contractantă
SOCIETATEA CALORGAL S.R.L. GALATI (CUI 30925017)
Furnizor / câștigător
SAFETY BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 17437817)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
713,53 RON
Valoare atribuită
713,53 RON
Data publicării
17.01.2020 00:00
Data finalizării
20.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

713,53 RON

din 713,53 RON estimat