Atribuită
Cumpărare directă
Servicii verificare si revizie autoclav Newmed Labo2 Verificarea parametrii de electrosecuritate, precum curenti de scurgere, putere de lucru, tensiune, rezistenta de izolatie, elemente de protectie, starea tehnica a cablajelor • Verificarea parametrilor de functionalitate: presiune negativa, temperatura de sterilizare, timp de sterilizare • Verificarea anuala cu eliberarea unui buletin de verificare cu valabilitate 12 luni si atasarea timbrului de verificare periodica • Transportul pana la locatia clientului
- Număr anunț
- DA24889728
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL VATRA DORNEI (CUI 4535414)
- Furnizor / câștigător
- MEDICAL CORP SRL (CUI 10770287)
- Cod CPV
- 50420000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.050 RON
- Valoare atribuită
- 2.050 RON
- Data publicării
- 21.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.