Atribuită Cumpărare directă

Kit etansare mecanica MG1/25-G4-A1-Q1Q1P pt pompa Wilo FA 03.15 M

Număr anunț
DA24906665
Autoritate contractantă
APA CANAL SIBIU SA (CUI 2684940)
Furnizor / câștigător
INSTAL POMPE GRUP SRL (CUI 26479935)
Cod CPV
42124000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
965,15 RON
Valoare atribuită
965,15 RON
Data publicării
23.01.2020 00:00
Data finalizării
29.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

965,15 RON

din 965,15 RON estimat