Atribuită Cumpărare directă

biblioraft plastefiat de 55 sau 75mm diverse culori, Plic A4 siliconic(set25B,Sistem HP Proliant ML110 G6 I3 WIN10 Home MAR.

Număr anunț
DA24878465
Autoritate contractantă
SPITALUL DE BOLI PULMONARE BREAZA (CUI 2843469)
Furnizor / câștigător
OFFICE SERV SRL (CUI 17821493)
Cod CPV
30199000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
496,70 RON
Valoare atribuită
496,70 RON
Data publicării
20.01.2020 00:00
Data finalizării
21.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

496,70 RON

din 496,70 RON estimat