Atribuită
Cumpărare directă
Anunt privind organizarea concursului de recrutare pentru ocuparea pe durata determinata a functiei contractuale temporar vacante de paznic, 1 post, organizat in perioada 20.02.2020 - 24.02.2020. Data de publicare a anuntului in Monitorul Oficial si un cotidian de larga circulatie va fi in data de 05.02.2020. Detaliile cu anuntul ce urmeaza a fi publicat vor fi transmise catre dvs. prin email.
- Număr anunț
- DA24887595
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA JUDETEANA DE PAZA PRAHOVA (CUI 27295698)
- Furnizor / câștigător
- METROPOLITAN MAXPRESS ADV SRL (CUI 29898288)
- Cod CPV
- 79341000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 383,65 RON
- Valoare atribuită
- 383,65 RON
- Data publicării
- 21.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.