Atribuită Cumpărare directă

84 buc tipar digital pe carton digi 200-300g/mp 1/3 A4 fata - verso. reprezentand 252 de invitatii necesare pentru manifestarea culturala "Unirea Natiunea a facut-o

Număr anunț
DA24898793
Autoritate contractantă
Centrul pentru Cultura si Arte "Carmen Saeculare (CUI 14125730)
Furnizor / câștigător
FORUM PRINT SOLUTION SRL (CUI 33863393)
Cod CPV
22462000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
180,60 RON
Valoare atribuită
180,60 RON
Data publicării
22.01.2020 00:00
Data finalizării
23.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

180,60 RON

din 180,60 RON estimat