Atribuită
Cumpărare directă
1. Fir TRUGLYDE resorbabil, 1 cu ac triunghiular 50 mm, lungime 90 cm = 60 buc (fire) 2. Fir TRUGLYDE resorbabil, 2 cu ac triunghiular 50 mm, lungime 90 cm = 72 buc (fire) 3. Fir TRUGLYDE resorbabil, 2 cu ac ROTUND 50 mm, lungime 90 cm = 24 buc (fire) 4. Fir TRUGLYDE resorbabil, 1 cu ac triunghiular 50 mm, lungime 150 cm = 60 buc (fire) ; 1. Fir resorbabil monofiment cu ac triunghiular 2-0 = 24 buc (fire) 2. Fir resorbabil monofiment cu ac triunghiular 3-0 = 24 buc (fire)
- Număr anunț
- DA24898643
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL MEDGIDIA (CUI 4300752)
- Furnizor / câștigător
- CO & CO CONSUMER 2002 SRL (CUI 14934994)
- Cod CPV
- 33141121-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.848 RON
- Valoare atribuită
- 1.848 RON
- Data publicării
- 22.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.