Atribuită
Cumpărare directă
1 x Abonament CATV Analogic + Digital + HBO Maxpack + Film Now= 1 X 35.55 lei = 35,55 lei + TVA 1 x DigiNet Business Acces Internet 1000Mbps = 1 x 15 euro+ TVA = 71.68 lei + TVA 3 x Digi Mobil Business Nelimtat = 3 x 3,33 euro + TVA = 9,99 Euro + TVA = 47.74 lei + TVA 2 x Digi Mobil Optim 2 = 2 x 1,62 euro + TVA = 3,24 euro + TVA = 15,48 lei + TVA 1 x Digi Tel Connect 2 = 2 euro + TVA = 9,55 lei + TVA. Total 180 lei + TVA.Serviciile se factureaza la cursul BNR din data emiterii facturii. Durata contract: 12 luni - Perioada 01.01.2020-31.12.2020.
- Număr anunț
- DA24905897
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL ECONOMIC "GHEORGHE DRAGOS (CUI 3897548)
- Furnizor / câștigător
- RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
- Cod CPV
- 72400000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.160 RON
- Valoare atribuită
- 2.160 RON
- Data publicării
- 23.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.