Atribuită
Cumpărare directă
ACTOVEGIN 200MG 250TB/2.81 ASPENTER 75 MG 1300TB/0.64 ASPIRIN TAMPON 120TB/0.24 ASPIRIN CARDIO 100MG 340TB/0.73 ARKETIS 20MG 180TB/0.50 BILOBIL 80MG 240TB/0.78 BILOBIL 40MG 1200TB/0.45 TANAKAN 40MG 590TB/0.78 ASPACARDIN 90TB/0.80 STUGERON 25 MG 280TB/0.17
- Număr anunț
- DA24910612
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Timis (CUI 17090636)
- Furnizor / câștigător
- MAYDIS FARM SRL (CUI 9925965)
- Cod CPV
- 33620000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.208,50 RON
- Valoare atribuită
- 3.208,50 RON
- Data publicării
- 27.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.