Atribuită
Cumpărare directă
1.Picior pls H100 satin buc 26 pu 4.04 valoare 105.04 2.Balama FGV aplicata buc 13 pu 1.30 valoare 16.90 3.Placuta balama FGV buc 13 pu 0.36 valoare 4.68 4.Yala mobilier buc 2 pu 5.56 valoare 11.12 5.Maner metalic crom buc 15 pu 4.69 valoare 70.35 6.Suport bara haine buc 4 pu 1.25 valoare 5.00 7.Holsurub 3.5x18 suta 2 pu 2.41 valoare 4.82 8.Eurosurub suta 2 pu 8.12 valoare 16.24 9.Cuie pentru pfl suta 3 pu 2.00 valoare 6.00 10.Glisiera FGV maro 350 mm set 4 pu 6.99 valoare 27.96 11.Bara haine ovala ml 1 pu 3.77 valoare 3.77 12.Glisiera FGV maro 500 mm set 3 pu 8.54 valoare 25.62 13.Balama FGV semiaplicata buc 2 pu 1.68 valoare 3.36 14.Placuta balama buc 2 pu 0.45 valoare 0.90 15.Picior masa satin H710 mm buc 4 pu 19.12 valoare 76.48 16.Rotila plastic d=50 buc 12 pu 2.60 valoare 31.20 17.Glisiera FGV maro 450mm set 3 pu 8.20 valoare 24.60 18.Picior plat plastic bej buc 4 pu 0.40 valoare 1.60 19.Consola Metalica 250x300 alb buc 20 pu 3.72 valoare 74.40
- Număr anunț
- DA24881272
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - Spitalul Militar de Urgenta "Dr. Constantin Papilian"Cluj-Napoca (U.M 02454) (CUI 5399442)
- Furnizor / câștigător
- PALMOB SRL (CUI 16331388)
- Cod CPV
- 39200000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 510,04 RON
- Valoare atribuită
- 510,04 RON
- Data publicării
- 20.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.