Atribuită Cumpărare directă

PACHET ALIMENTE: FILISAM CARNATI PORC SEMIAF PULPE PUI CU SPATE PG. CG. AVICARVIL 4X2ML DR OETKER ESENTA VANILIE 8G DR OETKER ZAHAR VANILINAT 2L ZIZIN APA PLATA

Număr anunț
DA24888799
Autoritate contractantă
LICEUL CU PROGRAM SPORTIV "NICOLAE ROTARU (CUI 4618200)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
15881000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
737,55 RON
Valoare atribuită
737,55 RON
Data publicării
21.01.2020 00:00
Data finalizării
22.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

737,55 RON

din 737,55 RON estimat