Atribuită Cumpărare directă

SCAUN DIRECTORIAL US91 VOLANCE, WENGE Scaunul de birou US91 Volance este fabricat din PU/PVC/Mesh, baza si manere metalice cromate. Produsul este prevazut cu cilindru pneumatic de ridicare/coborare si sistem de balans. Scaunul dispune de suport lombar pentru a asigura ergonomia utilizatorului. Culoare WENGE Tip Material baza si maner cromat, tapiterie PU/PVC/mesh Greutate 18.20 kg Greutate maximă admisă 150 kg Dimensiune produs 65x71x105-115cm Dimensiune ambalaj 70x32.5x59cm Garantie 24 luni. Aceasta achizitie tine loc de comanda ferma ., culoarea scaunului sa fie sa fie Volance gri

Număr anunț
DA24892356
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC HIRLAU (CUI 4701258)
Furnizor / câștigător
INK BIROTICA SRL (CUI 32794252)
Cod CPV
33193120-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
550 RON
Valoare atribuită
550 RON
Data publicării
22.01.2020 00:00
Data finalizării
27.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

550 RON

din 550 RON estimat