Atribuită Cumpărare directă

Linie telefonică principală 167 PACHETE MINUTE(Abonament linie telefonica principala cu trafic nelimitat si gratuit in reţeaua Telekom Romania Fix & Telekom Romania Mobile, in reţelele naţionale fixe, reţelele naţionale mobile si către reţelele internaţionale zona UE fix, SUA&Canada fix si mobil)-nelimitat Reducerre lunara de 70% din factura.

Număr anunț
DA24882932
Autoritate contractantă
SENATUL ROMANIEI (CUI 4284070)
Furnizor / câștigător
ORANGE ROMANIA COMMUNICATIONS S.A. (CUI 427320)
Cod CPV
64200000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
24.965,60 RON
Valoare atribuită
24.965,60 RON
Data publicării
21.01.2020 00:00
Data finalizării
22.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.965,60 RON

din 24.965,60 RON estimat