Atribuită Cumpărare directă

Dispozitiv pistol biopsie automat tip Bard, G14, 16, 18, 20, 21, Lungimi: 80;100 ;120;160;180;200;25

Număr anunț
DA24880471
Autoritate contractantă
Institutul National pentru Sanatatea Mamei si Copilului "Alessandrescu-Rusescu Bucuresti (CUI 4266308)
Furnizor / câștigător
TG SOLUTIONS COM SRL (CUI 14685818)
Cod CPV
33141323-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.950 RON
Valoare atribuită
7.950 RON
Data publicării
20.01.2020 00:00
Data finalizării
22.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.950 RON

din 7.950 RON estimat