Atribuită Cumpărare directă

Servicii mentenanta, dezvoltare si actualizare soft eXpert bugetar pentru perioada ianuarie-decembrie 2020 (12 luni).

Număr anunț
DA24905073
Autoritate contractantă
ȘCOALAGIMNAZIALĂ ”CORNELIU MICLOȘI” COVĂSÂNȚ (CUI 29047010)
Furnizor / câștigător
ADI COM SOFT SRL (CUI 13390096)
Cod CPV
72212443-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.000 RON
Valoare atribuită
6.000 RON
Data publicării
23.01.2020 00:00
Data finalizării
27.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.000 RON

din 6.000 RON estimat