Atribuită
Cumpărare directă
CASCAVAL DALIA CALUP KG KG 6,410 1 LAMAI MAYER TR KG CII KG 2,350 1 PORTOCALE GR KG CI KG 19,600 1 MERE ROSII RO KG C.II KG 20,400 1 CARTOFI ALBI +60 RO KG CI KG 29,200 1 CEAPA GALBENA AT KG CI KG 9,800 1 MORCOVI RO KG CI KG 10,000 1 TELINA RO KG CI KG 5,400 1 VARZA ALBA RO KG CI KG 26,600 1 ROSII ES KG CI KG 6,600 1 ARDEI GRAS BIANCA TR KG C KG 5,100 1 OLY.MAZARE VERDE B.680G BO 6 1 GAROM PORUMB DULCE 340G CV 10 1 OLY.PASTA TOMATE 24% 800G CV 20 1 B.SCAN.PATE SIBIU PUI200G CV 15 1 HELGA LAPTE 1,5% 1L BU 20 1 TPS ZAHAR 1KG PG 20 1 ARNOS FRUNZULITE 200G PG 20 1 BANEASA FUSILLI 400G PG 20 1 KTY.BOIA ARDEI DULC580G BO 1 1 KOTANYI PIPER NE.MAC161G DZ 1 1 CROCO STICKS SARE 40G BU 150 1 CROCO BISC.CR.VAN32G BU 150 1 BUGGY PUFULETI LAP50G BU 150 1 PHIL. CR.BRANZA SIMPLA 20 BU 20 1 DANONE IAURT NAT3,5% 130G IF 23 7 ALBATROS OUA COD2 CLS.L 2 CA 1 20 PULPA SUP.DEZ.F.P.CCA.10K KG 19,900 1 AMESTEC 10 LEGUME 2,5KG BU 2 1 LADORNA SMANTANA UHT 32% CU 2 1 VIVA CEREALE CACAO BALLS PG 15 1 DERONI FASOLE BOB GU.900G PG 3 1
- Număr anunț
- DA24902529
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala Mihail Kogalniceanu Sebes (CUI 12864680)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 15897300-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.112,75 RON
- Valoare atribuită
- 2.112,75 RON
- Data publicării
- 23.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.