Atribuită Cumpărare directă

Pachetul contine Paine de casa cu artofi, 1kg, feliata

Număr anunț
DA24903501
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic "Puskas Tivadar (CUI 4201791)
Furnizor / câștigător
BRUTĂRIA BABI S.R.L. (CUI 31672346)
Cod CPV
15811100-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
173,14 RON
Valoare atribuită
173,14 RON
Data publicării
23.01.2020 00:00
Data finalizării
27.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

173,14 RON

din 173,14 RON estimat