Atribuită
Cumpărare directă
Pachetul contine: Calculator de birou cu 12 digiti cu ecran rabatabil CANON WS-1210T 1541004 1 68.00 Lei 68.00 Lei Set burete + 4 whiteboard marker KORES 310041248 2 20.00 Lei 40.00 Lei Marker permanent 2 capete STAEDTLER Lumocolor 348 - Culoare: verde 322111321 2 6.80 Lei 13.60 Lei Marker permanent 2 capete STAEDTLER Lumocolor 348 - Culoare: negru 322111321 2 6.80 Lei 13.60 Lei Marker permanent 2 capete STAEDTLER Lumocolor 348 - Culoare: albastru 322111321 2 6.80 Lei 13.60 Lei Marker permanent 2 capete STAEDTLER Lumocolor 348 - Culoare: rosu 322111321 2 6.80 Lei 13.60 Lei Agrafe birou colorate, 33 mm, 100 buc/cutie, OFFICE POINT 318101021 2 1.90 Lei 3.80 Lei Pix fara mecanism, corp transparent 50 buc/set - Culoare scriere: albastru 306101546 1 20.00 Lei 20.00 Lei Pix gel cu mecanism 0.7 mm corp color UNI-BALL Signo UMN-207F - Culoare: albastru 323101625 10 6.60 Lei 66.00 Lei Foarfeca otel, 21 cm, OFFICE POINT 318101034 2 4.50 Lei 9.00 Lei Banda dublu adeziva 50mm x 50m OPTIMA 5555577 1 15.80 Lei 15.80 Lei Banda dublu adeziva 25mm x 50m OPTIMA 5555576 1 8.40 Lei 8.40 Lei Banda adeziva 48mm x 60m transparenta, 45 mic, OPTIMA 307021003 2 3.78 Lei 7.56 Lei Banda adeziva 18mm x 33m OPTIMA 5555575 5 1.00 Lei 5.00 Lei Ascutitoare dubla FABER-CASTELL 320061531 3 3.50 Lei 10.50 Lei Biblioraft plastifiat PP 5 cm - Culoare: roz 212091410 2 6.49 Lei 12.98 Lei Set 6 creioane grafit OFFICE POINT 318101029 2 3.70 Lei 7.40 Lei Radiera creion triunghiulara FACTIS 306111217 7 2.00 Lei 14.00
- Număr anunț
- DA24894658
- Autoritate contractantă
- R.N.P. ROMSILVA - ADMINISTRATIA PARCULUI NATURAL COMANA R.A. (CUI 25667302)
- Furnizor / câștigător
- SOF SERVICE SRL (CUI 14872336)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.259,01 RON
- Valoare atribuită
- 1.259,01 RON
- Data publicării
- 22.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.