Atribuită
Cumpărare directă
Servicii inspectie tehnica periodica autoturisme astfel: ITP Opel Movano, MMTA 3500 kg, nr.inmatriculare SV75APE - 67,23 lei ITP Opel Movano, MMTA 3500 kg, nr.inmatriculare SV74APE - 67,23 lei ITP VW Transporter, MMTA 5300 kg, nr.inmatriculare SV13LNZ - 67,23 lei ITP Opel Movano, MMTA 3500 kg, nr.inmatriculare SV76APE - 67,23 lei ITP Dacia Duster, MMTA 1875 kg, nr.inmatriculare SV11TIU - 67,23 lei
- Număr anunț
- DA24912141
- Autoritate contractantă
- Administratia Nationala "Apele Romane" - Administratia Bazinala de Apa Siret (CUI 18264854)
- Furnizor / câștigător
- TRANSPORTURI AUTO SUCEAVA SA (CUI 3177601)
- Cod CPV
- 71631200-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 336,15 RON
- Valoare atribuită
- 336,15 RON
- Data publicării
- 27.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.