Atribuită Cumpărare directă

SM-A705FZKUROM Telefon mobil Samsung Galaxy A70, Dual SIM, 128GB, 6GB RAM, 4G, Black-1 bucata Telefon mobil Huawei P30 Lite, Dual SIM, 128GB, 4G, Peacock Blue -1 bucata Telefon mobil ASUS ZenFone 4 ZE554KL, Dual SIM, 64GB, 4G, Moonlight White-1 bucata

Număr anunț
DA24888510
Autoritate contractantă
Compania de Apa Somes S.A. (CUI 201217)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
Cod CPV
32250000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.432,94 RON
Valoare atribuită
3.432,94 RON
Data publicării
21.01.2020 00:00
Data finalizării
22.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.432,94 RON

din 3.432,94 RON estimat