Atribuită Cumpărare directă

40077125 3 12 BEL SOS.B.B.GRI43/46 BE49752 24,99 22.01.20 39080668 10 5 CIS SOSETE B BEJ26 1416 12,98

Număr anunț
DA24885052
Autoritate contractantă
Teatrul German de Stat Timisoara (CUI 5016490)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
35113460-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
172,10 RON
Valoare atribuită
172,10 RON
Data publicării
21.01.2020 00:00
Data finalizării
22.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

172,10 RON

din 172,10 RON estimat