Atribuită
Cumpărare directă
1 ALCOOL SANITAR 2 BURETI VASE 5/SET 3 SOLUTIE SPALAT VASE PUR 900 ML 4 SOLUTIE SPALAT GEAM AJAX 500 ML 5 SOLUTIE PARDOSELI AJAX 1000 ML 6 DOMESTOS 750 ML 7 HARTIE IGIENICA 2 STR 8 CLOR ACE 1 L 9 RAID MAX INSECTICID SPRAY (GALBEN) 10 LAVETE BUMBAC 11 MANUSI MENAJ LATEX 12 MOP 250 GR 13 ODORIZANT SANO (CU SUPORT) 14 PROSOP ROLA FIORE 2/SET 15 PRONTO SPRAY SOLUTIE MOBILA 16 SAPUN LICHID 5 L AXIAL 17 SACI MENAJ 120 L 18 SACI MENAJ 35 L 19 SACI MENAJ 60 L 20 WANISH 500 ML SOLUTIE TAPITERIE 21 ODORIZANT MICRO SPRAY CU SUPORT 22 MATURA PVC +COADA 23 FARAS PVC CU PRINDERE COADA 24 HARTIE PROSOP TORK 25 ODORIZANT ELECTRIC AMBIPUR 26 ODORIZANT CAMERA AIR WICH 27 DETARTRANT 28 GALEATA PVC CU STORCATOR 29 PERIE PVC WC
- Număr anunț
- DA24897891
- Autoritate contractantă
- JUDETUL IALOMITA (CUI 4231776)
- Furnizor / câștigător
- CONTE IMPEX SRL (CUI 4596543)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.257,56 RON
- Valoare atribuită
- 2.257,56 RON
- Data publicării
- 22.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.