Atribuită Cumpărare directă

16 pop-uri VPN 4 Mbps- cost lunar 180 lei fara tva/pop - 2 pop-uri VPN 10 Mbps- cost lunar 230 lei fara tva/pop Total lunar : 3340 lei fata tva

Număr anunț
DA24890100
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE JUDETEAN BACAU (CUI 4187255)
Furnizor / câștigător
ORANGE ROMANIA COMMUNICATIONS S.A. (CUI 427320)
Cod CPV
64227000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
36.740 RON
Valoare atribuită
36.740 RON
Data publicării
21.01.2020 00:00
Data finalizării
22.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

36.740 RON

din 36.740 RON estimat