Atribuită
Cumpărare directă
Pachet tonere conform ADV1125696, cu cantități suplimentare: NP-ST089 - SAMSUNG TONER MLT-D101S,ML2160,BK,1.5K,SQ,ECHIVALENT 7,00 #32272 - HP TONER CF283X/CRG737,BK,2.4K,SQ,ECHIVALENT 8,00 NP-HT431 - HP TONER CB435A/CB436A/CE285A/CE278A/CRG712/CRG713/CRG725/CRG726/CRG728,BK,2.1K,PQ,ECHIVALENT 12,00 KCATC060BCKTGGP - CANON TONER CEXV49/GPR53,BK,36k,IRC3320,3325,3330i,ECHIVALENT 2,00 NP-BRT040 - BROTHER TONER TN2010/TN2220,BK,2.6K,SQ,ECHIVALENT 8,00 #32227 - SAMSUNG TONER MLTD119S,106R01159,BK,3K,ML1610,ML2010,SCX4521,PHASER 3117,SQ,ECHIVALENT 8,00 NP-ST078 - SAMSUNG TONER MLT-D1052L,BK,2.5K,SQ,ECHIVALENT 6,00
- Număr anunț
- DA24893579
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA "SERBAN CANTACUZINO" AL JUDETULUI PRAHOVA (CUI 2998382)
- Furnizor / câștigător
- VIC INSERO SRL (CUI 29099973)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.475,10 RON
- Valoare atribuită
- 1.475,10 RON
- Data publicării
- 22.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.