Atribuită Cumpărare directă

Butuc yala , pentru usa termopan, lungime 80mm. Livrarea se face dupa emiterea comenzii ferme.

Număr anunț
DA24912669
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI BOTOSANI (CUI 17093020)
Furnizor / câștigător
EXPERT MESERIAŞUL SRL (CUI 32884258)
Cod CPV
44316510-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
487,40 RON
Valoare atribuită
487,40 RON
Data publicării
27.01.2020 00:00
Data finalizării
28.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

487,40 RON

din 487,40 RON estimat