Atribuită Cumpărare directă

BX80684I59400SRG0Y - Intel CPU Desktop Core i5-9400 (2.9GHz, 9MB, LGA1151) box: https://ark.intel.com/content/www/us/en/ark/products/134898/intel-core-i5- 9400-processor-9m-cache-up-to-4-10-ghz.html 1 buc Placa de baza Gigabyte Intel B365M HD3, Supports 9th and 8th Gen Intel®Core™Processors, Dual Channel Non-ECC Unbuffered DDR4, Ultra-Fast M.2 withPCIe Gen3 X4 & SATA interface, 2x PCI Express x16, 2x PCI Expressx1, 6xSATA 6 Gb/s, 6x USB 3.1, 6x USB 2.0/1.1, 1x DVI-D, 1x HDMI, Micro ATX.: https://www.gigabyte.com/ro/Motherboard/B365M-HD3-rev-10/sp#sp 1 buc BLS8G4D26BFSEK Memorie Crucial Ballistix Sport LT Red 8GB DDR4 2666MHz CL16: https://www.crucial.com/usa/en/bls8g4d26bfsek 2 buc HDD WD 1TB 7200 64MB S-ATA3 pt. PC - WD10EZEX https://documents.westerndigital.com/content/dam/doclibrary/ en_us/assets/public/western-digital/product/internal-drives/wd-bluehdd/ data-sheet-wd-blue-pc-hard-drives-2879-771436.pdf 2 buc LG GH24NSD5.ARAA10B Internal DRW HLDS GH24NSD5, DVD writer, Bare type https://www.lg.com/hk_en/optical-storage/lg-GH24 1 buc 6 Carcasa Segotep S1 Black 500W 1 buc

Număr anunț
DA24898720
Autoritate contractantă
Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta "Bucovina" Suceava (CUI 4244490)
Furnizor / câștigător
QUARTZ MATRIX SRL (CUI 5150840)
Cod CPV
30237000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.943 RON
Valoare atribuită
1.943 RON
Data publicării
22.01.2020 00:00
Data finalizării
23.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.943 RON

din 1.943 RON estimat