Atribuită Cumpărare directă

4 buc 960-001055 Camera Web Logitech HD Pro C920 , pret : 300 lei/buc 4 buc MICDU100BK Inlocuitor pentru CMP-MIC10 Microfon flexibil NEDIS cu suport de birou, pret: 70 lei/buc 4 buc R12U BOXE EDIFIER 2.0, pret: 75 lei/buc Total fara TVA: 1780 lei

Număr anunț
DA24912516
Autoritate contractantă
Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta "Dobrogea" al judetului Constanta (CUI 4300558)
Furnizor / câștigător
GMB COMPUTERS SRL (CUI 1887661)
Cod CPV
30200000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.780 RON
Valoare atribuită
1.780 RON
Data publicării
27.01.2020 00:00
Data finalizării
29.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.780 RON

din 1.780 RON estimat