Atribuită Cumpărare directă

- SSD Samsung 860 EVO, 250GB, SATA III 600. - Memorii Corsair Value Select DDR3, 2x2GB, 1333MHz.

Număr anunț
DA24899058
Autoritate contractantă
Muzeul National de Arta Contemporana al Romaniei (CUI 14348740)
Furnizor / câștigător
EVOLUTION PREST SYSTEMS SRL (CUI 17563840)
Cod CPV
30000000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.645,39 RON
Valoare atribuită
1.645,39 RON
Data publicării
22.01.2020 00:00
Data finalizării
23.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.645,39 RON

din 1.645,39 RON estimat