Atribuită Cumpărare directă

DCI: METOCLOPRAMIDUM Cutie x 5 fiole din sticla bruna prevazute cu punct de rupere x 2ml solutie inectabila TERAPIA SA - ROMANIA

Număr anunț
DA24924161
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Boli Infectioase "Sf. Cuv. Parascheva" Galati (CUI 3347072)
Furnizor / câștigător
PHARMAFARM S.R.L. (CUI 200106)
Cod CPV
33610000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
386,80 RON
Valoare atribuită
386,80 RON
Data publicării
28.01.2020 00:00
Data finalizării
29.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

386,80 RON

din 386,80 RON estimat