Atribuită Cumpărare directă

Manghina pentru conditii grele Maxi-R 60CM 10000N

Număr anunț
DA24894488
Autoritate contractantă
SOCIETATEA DE REPARATII LOCOMOTIVE C.F.R. S.C.R.L. BRASOV S.A. (CUI 14257595)
Furnizor / câștigător
REISBACH SRL (CUI 32844890)
Cod CPV
44511000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
433,36 RON
Valoare atribuită
433,36 RON
Data publicării
22.01.2020 00:00
Data finalizării
28.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

433,36 RON

din 433,36 RON estimat