Atribuită
Cumpărare directă
2 Voce Basic Linie de acces cu trafic nelimitat in: reteaua Telekom Romania Fix, Telekom Romania Mobile si 100 min in retelele nationale fixe/ retelele nationale mobile/catre retelele internationale zona UE fix, SUA&Canada fix si mobil. 2 Net Business L 500 Mbps Pret total lunar 18.4 euro fara TVA 1 EURO = 4.7790
- Număr anunț
- DA24911590
- Autoritate contractantă
- Liceul Tehnologic Risnov (CUI 29413145)
- Furnizor / câștigător
- ORANGE ROMANIA COMMUNICATIONS S.A. (CUI 427320)
- Cod CPV
- 64210000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 439,65 RON
- Valoare atribuită
- 439,65 RON
- Data publicării
- 27.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.