Atribuită Cumpărare directă

Descriere Hartie pentru BTL 08 LC-LT, ASPEL AsCard Mr. Gold, Contec Dimensiuni: 210mm x 25m

Număr anunț
DA24926511
Autoritate contractantă
SPITALUL DE BOLI PULMONARE BREAZA (CUI 2843469)
Furnizor / câștigător
LIAMED SRL (CUI 10188824)
Cod CPV
33140000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
330,50 RON
Valoare atribuită
330,50 RON
Data publicării
28.01.2020 00:00
Data finalizării
29.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

330,50 RON

din 330,50 RON estimat