Atribuită Cumpărare directă

Aceasta achizitie tine loc de comanda ferma si s-a initiat in baza necesarului de materiale sanitare pentru luna ianuarie 2020, pt sectiile spitalului. Adresa de livrare: Magazia de materiale sanitare - Timisoara, Bdul 16 Decembrie 1989 nr. 22-24 Se doresc 300 buc sonde aspiratie nr. 8, 375 buc sonde aspiratie nr. 10, 575 buc sonde aspiratie nr. 12, 575 buc sonde aspiratie nr.14,200buc sonde aspiratie nr. 16, 75 buc sonde aspiratie nr. 18, 50 buc sonde Foley 2 cai, CH 14, 150 buc sonde Foley 2 cai, CH 16,200buc sonde endotraheale nr 6 cu balon

Număr anunț
DA24888448
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Municipal de Urgenta Timisoara (CUI 4483447)
Furnizor / câștigător
SANTOMED S.R.L. (CUI 13642843)
Cod CPV
33141641-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.363 RON
Valoare atribuită
1.363 RON
Data publicării
21.01.2020 00:00
Data finalizării
21.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.363 RON

din 1.363 RON estimat